Skrebotiškio Švč. Jėzaus Širdies parapija
Skrebotiškis, Tetervinų pšt.
LT–39391 Pasvalio r.

Dvasininkai

Adm. Algimantas PETKŪNAS (Vaškai)

Pamaldos

Sekmadieniais: 12.30 val.

Atlaidai ir šventės

Švč. Jėzaus Širdies – III penktadienį po Sekminių (keliama į artimesnį sekmadienį)
Švč. M. Marijos Gimimo – rugsėjo 8 d. (keliama į artimesnį sekmadienį)

Apie bažnyčią

Švč. Jėzaus Širdies bažnyčia yra Pasvalio rajone, Skrebotiškio kaime, 9 km į šiaurės vakarus nuo Pasvalio, 0,5 km į šiaurės rytus nuo Vaškų-Pasvalio kelio. Akmenų ir plytų mūro. Įrengta 1920 m.

Bažnyčią norėta įrengti prieš Pirmąjį pasaulinį karą. Į Skrebotiškį 1918 m. atsiųstas kunigas Adomas Kačkus. Senas mūrinis grūdų sandėlis pertvarkytas į bažnyčią. Juozapas Žagrakalys jai 1922 m. dovanojo 15 ha žemės Kildiškių kaime. 1925 m. ši žemė pakeista į kitą, esančią netoli šventoriaus. Šventorius 1924–1925 m. apmūrytas. Jame 1935 m. pastatyta medinė varpinė. 1938 m. išdažytas bažnyčios vidus.

Ji stačiakampio plano (31,2x11,3 m), žema, vienabokštė, su 2 šoniniais bokšteliais. Vidus 3 navų. Yra 3 altoriai. Šventoriaus tvora akmenų mūro. Jame stovi medinė varpinė.